Volné místo

skladník s VZV

Zajištění logistiky skladu v průmyslové zóně Ostrov u Stříbra hledáme skladníky s VZV pro firmu LINDE.

Ostrov u Stříbra

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Zkušenosti ze skladu a s VZV
  • Chuť přijmout novou výzvu
  • Zodpovědnost
  • Vzornou docházku

NABÍZÍME

  • Práce na 2 nebo na 3 směny dle oddělení, kam Vás zařadí
  • Mzda 208,-Kč/h na ranní, 218,-Kč/ na odpolední a 225,-Kč/h na noční (173,34Kč plus 20% za docházku, což by měla být samozřejmost, na odpolední pak příplatek 10,-Kč na hodinu a na noční příplatek za noční)
  • Každé 3 měsíce prémie 3000,-Kč
  • Bonus na dovolenou a Vánoce, za odpracované roky, atd.
  • Obědy zdarma na ranní a odpolední směně (na výběr ze šesti), na noční pak stravenky v hodnotě 80,-Kč/den
  • Zdarma zajištěná doprava z Plzně nebo příspěvek 1.500 měsíčně v případě vlastního dojíždění
  • Možnost přesčasů, které jsou nadstandardně zaplacené
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost ubytování
  • Možnost týdenních záloh

NÁPLŇ PRÁCE

  • Kompletní skladová práce
  • Oddělení příjem, pick a expedice

Kontaktní osoba

Adéla Lišková

Volejte

727 979 091

Mailujte

adela.liskova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.