Volné místo

Specialista montáže motorů dopravníkových pásů

Chceš změnu a hledáš práci, kde tvůj výkon dokáží ocenit? Jsi vyučený v oboru zámečník či automechanik nebo máš zkušenosti s montáží v automobilovém průmyslu? Tak hledáme právě tebe!

Ostrov u Stříbra

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Jsi vyučený v oboru zámečník či automechanik
  • Jsi manuálně zručný (práce s nářadím)
  • Umíš pracovat dle návodky
  • Ovládáš PC aspoň na základní úrovni
  • Jsi ochotný dojíždět a pracovat vstoje

NABÍZÍME

  • Nástupní mzdu 27.000 Kč (základní mzda 118,-Kč hod. + bonusy až 47,-Kč/hod.)
  • Stravování zdarma
  • 25 dní dovolené
  • Práce ve jednosměnném provozu po-pá
  • Nadstandardní příplatky za práci přesčas a o víkendu
  • Zajištěná doprava z Plzně
  • Po zapracování možnost přestupu do kmenového stavu
  • Týdenní zálohy

NÁPLŇ PRÁCE

  • Montáž motorů dopravníkových pásů

Kontaktní osoba

Jana Podaná

Volejte

+420725535897

Mailujte

jana.podana@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.