Volné místo

Operátorka zpracování zboží

Jedinečná nabídka pro ženy, které chtějí pracovat jen na 2 směny! Máte navíc smysl pro detail a baví Vás móda? Pak tato práce bude pro Vás to pravé!

Plzeň

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Pracovistost, spolehlivost, pečlivost
  • Ochotu pracovat na 2 směny (R,O) pondělí - sobota
  • Základní znalost NJ (oblečení, barvy - slovíčka poskytneme)
  • Základní znalost práce s PC
  • Vhodné pouze pro ženy

NABÍZÍME

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dopravního spojení městkou hromadnou dopravou z Plzně a firemní dopravou ze Stříbra nebo Kaznějova
  • Mzda 153,-/hod + 0-30% základu bonus
  • Stravenkový paušál 76,-Kč/směna
  • Možnost stravování v závodě, plně vybavená jídelna (ledničky, rychlovarné konvice, mikrovlné trouby)
  • Příplatek za práci ve svátek 150%
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost ubytování
  • Týdenní zálohy

NÁPLŇ PRÁCE

  • Kontrola, manipulace a třídění oděvů (třídění dle druhů, barev, velikostí,..)
  • Rozbalování a balení zásilek
  • Třídění zboží
  • Kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
  • Skenování kódu, tisk etiket
  • Odstraňování drobných závad
  • Práce v tempu

Kontaktní osoba

Adéla Lišková

Volejte

727 979 091

Mailujte

adela.liskova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.