Volné místo

Skladník s VZV

Pro mezinárodní stabilní společnost sídlící v Písku hledáme spolehlivé pracovníky do skladu s platným průkazem na VZV.

Písek

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • ZŠ/SOU vzdělání
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a dobrou pracovní morálku
  • zdravotní způsobilost
  • ochotu pracovat na směny (R, O)
  • platný průkaz (propadlý - možnost prodloužení)
  • praxe ve skladu výhodou

NABÍZÍME

  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání, smlouvu na HPP
  • nástupní mzda 22 500,- Kč + 4.000,- bonusy
  • rizikový příplatek 12 Kč za každou odpracovanou hodinu
  • příplatky za odpolení + 8,- Kč, za noční + 12,- Kč,
  • příplatek za přesčas v týdnu 25% , za víkend 50%
  • stravenkový paušák 27,50 Kč/den
  • každého 19. peníze na účtu s možností záloh
  • ubytování zajištěno s doplatkem 3000Kč , nebo příspěvek na vlastní ubytování 3000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha VZV, dozásobování linek materiálem, nakládka/vykládka kamionů

Kontaktní osoba

Zdeněk Roušal

Volejte

606 774 081

Mailujte

zdenek.rousal@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.