Volné místo

Operátor/ka stroje

Pro firmu sídlící v Plzni na Borských Polích hledáme šikovné pracovníky na pozici operátor(ka) stroje. Nabídnout můžeme rozumnou práci v dobrém kolektivu, dobré finanční ohodnocení včetně bonusů od mistrů, příspěvek na stravu, 25 dní dovolené a další. Vho

Plzeň

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • odpovědný přístup k práci
  • ochotu pracovat na tři směny
  • spolehlivost
  • základní schopnost komunikace v češtině

NABÍZÍME

  • základní mzdu 147 Kč/hod
  • bonus 4250 Kč za docházku a výkonnost
  • příplatky za noční směny
  • stravenkový paušál 60 Kč/směna
  • možnost ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • práce přímo v Plzni
  • dobrá možnost přesčasů

NÁPLŇ PRÁCE

Ve firmě se vyrábí nárazníky do aut, kdy vaší nápní práce bude obsluha stroje, který udělá většinu práce. Vy pak vždy dáváte nový materiál do stroje a hotový nárazník z něj vyndaváte a dáváte jej na paletu.

Kontaktní osoba

Adéla Lišková

Volejte

727 979 091

Mailujte

adela.liskova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.