Volné místo

Operátor výroby, operátor CNC strojů

Pro předního výrobce kancelářského nábytku hledáme šikovné pracovníky na pozice operátor výroby - montážník a operátor CNC a PL stroje.

Ostrov u Stříbra

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Operátor výroby - manuální zručnost, znalost práce dle návodu, fyzická zdatnost
  • Operátor CNC a PL stroje - praxe na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat na 2-3 směny (dle úseku)
  • Ochotu dojíždět
  • Spolehlivost

NABÍZÍME

  • Operátor výroby - základní mzda 20 800,-
  • Operátor CNC a PL stroje - základní mzda 22 996,-
  • Výkonnostní bonus až 2500,-
  • 2x ročně docházkový bonus ve výši 9000,-
  • Stravenky v hodnotě 85,- zdarma (100% dotace)
  • Závodní kantýna
  • Autobusová doprava z Plzně a Stříbra
  • Ubytování v Plzni
  • Týdenní zálohy

NÁPLŇ PRÁCE

  • Operátor výroby - montáž dílů dle dokumentace, vizuální kontrola
  • Operátor CNC a PL stroje - obrábění desek z laminátu, obsluha stroje (ne údržba), zadání programu (systém Windows), vizuální kontrola a čištění desek

Kontaktní osoba

Hana Hromiaková

Volejte

727979091

Mailujte

nabor@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.