Volné místo

Skladník - řidič VZV

Pro našeho klienta hledáme nové zaměstnance na pozici skladníka do nového výrobního závodu v Ostrově u Stříbra.

Ostrov u Stříbra

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Zkušenosti s řízením manipulační techniky - možná propadlá platnost průkazu - společnost zajistí obnovu
  • Zdatnost při práci ve skladových systémech
  • Spolehlivost
  • Odpovědnost
  • Flexibilita

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda 150 Kč/h + všechny zákonné příplatky
  • Plně hrazené závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu 1500,-Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost ubytování
  • Možnost týdenních záloh

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práce s manipulační technikou
  • Manipulace s obalovým materiálem a jeho evidence
  • Práce v podnikových informačních systémech
  • Příjem zboží vychystávání materiálu do výroby, závoz do výroby

Kontaktní osoba

Tomáš Jarolímek

Volejte

+420725535897

Mailujte

tomas.jarolimek@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.