Volné místo

Montáž dopravníkových pásů

Hledáš dlouhodobou brigádu, kde si můžeš naplánovat směny dle svého a ještě si vyděláš super kačky? Tak tahle nabídka je pro Tebe přesně to pravé!

Ostrov u Stříbra

Brigáda

POŽADUJEME

  • Práce podle návodky
  • Ochotu pracovat ve stoje
  • Ochotu dojíždět
  • Spolehlivost - 100% docházku
  • Manuální zručnost, práce s ručním nářadím

NABÍZÍME

  • Práce na 2 směny (ranní/odpolední) pondělí - pátek
  • Možnost si plánovat směny dle svých časových možností - třeba jen ranní směny, nebo odpolední, nebo jen některé dny v týdnu
  • Základní mzda 105,-Kč
  • Při odpracování všech naplánovaných směn mzda 147,-Kč
  • Stravování zdarma
  • Zajištěná doprava z Plzně
  • Možnost záloh

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práce na jednotlivých stanovištích - nejedná se o pásovou výrobu
  • Práce s nářadím - šroubováky, akuvrtačky, pilky apod.

Kontaktní osoba

Tomáš Jarolímek

Volejte

+420725535897

Mailujte

tomas.jarolimek@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.