Volné místo

Skladový operátor/řidič VZV/retraku

Máš praxi ze skladu, baví tě auta a hledáš práci, kde si můžeš navolit případné přesčasy podle toho, jak ti to vyhovuje? Pojď pracovat pro největšího dodavatele autopříslušenství na českém trhu!

Praha - Kunice

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Praxi ze skladu
  • Ochotu pracovat na 2-3 směny
  • Spolehlivost
  • Průkaz na VZV/retrak - na určitých pozicích
  • Práce se skenerem, paletovým vozíkem - Pickeři

NABÍZÍME

  • Dle zkušeností nástupní mzda 24 000 - 28 000,-Kč
  • Dotované stravenky v hodnotě 80,-Kč/směna
  • Doprava z Prahy-Opatova na směny zdarma
  • Možnost vlastního plánování přesčasů

NÁPLŇ PRÁCE

  • Nakládka/vykládka kamiónů
  • Zaskladňování/vyskladňování materiálu
  • Příprava materiálu k distribuci
  • Práce se skenerem, paletovým vozíkem

Kontaktní osoba

Hana Hromiaková

Volejte

727979091

Mailujte

nabor@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.