Volné místo

Pracovník/ce ve výrobě

Pro našeho významného partnera zabývajícího se výrobou vnitřního vybavení automobilů značek Mercedes Benz, BMW a Škoda hledáme spolehlivé zaměstnance do kmenového stavu. Staň se součástí kvalitního a stabilního českého týmu, postupuj ve své kariéře!

Přeštice

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Spolehlivost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Manuální zručnost
  • Flexibilitu
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • Vlastní dopravu
  • Výuční list výhodou

NABÍZÍME

  • Základní mzda 21 100,-Kč / 22 600,-Kč (práce na kašírovacích lisech)
  • Osobní bonus až 3798,-Kč
  • Docházkový bonus 1800,-
  • 13. plat - vyplácen 2x ročně po polovinách
  • Příspěvek na dojíždění 2,75,-Kč/km (až 3000,-Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 80,-Kč/závodní stravování
  • Každoroční navyšování mezd
  • Poukázky na kulturu a sport
  • Možnost dalšího postupu a vzdělávání
  • Práci pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v kraji
  • Moderní zázemí mezinárodní dynamické společnosti
  • Práce vhodná pro muže i ženy

NÁPLŇ PRÁCE

  • Obsluha strojního zařízení
  • Spolupráce při seřizování
  • Ruční práce a kontrola kvality

Kontaktní osoba

Kateřina Šambergerová

Volejte

720983558

Mailujte

katerina.sambergerova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.