Volné místo

Operátor/ka výroby v automotive

Hledáte jistotu a příjemné pracovní prostředí? Přidejte se k nám a pracujte v prosperující firmě s dlouholetou japonskou tradicí.

Slaný

Hlavní poměr

POŽADUJEME

Manuální zručnost

Pečlivost

Smysl pro týmovou spolupráci

Práce ve směnném provozu

NABÍZÍME

Nástupní mzda 15 900,-

Výkonnostní bonus 3700,- + docházkový bonus 1500,-

Dostatečný čas na zapracování

Příjemné a čisté prostředí

Dobré finanční ohodnocení

-15% příplatek noční, 25% víkend, 125% svátek

13.plat

Příspěvek na stravování

Příspěvek na dopravu

5 týdnů dovolené

Zajištěné ubytování

Zálohy

NÁPLŇ PRÁCE

Výroba elektrosoučástek na poloautomatických montážních linkách pro automobilový průmysl (Mitsubishi). Pozice vhodná pro muže i ženy

Kontaktní osoba

Lucie Drimlová

Volejte

607 034 111

Mailujte

lucie.drimlova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Přečtěte si

Odesláním svého životopisu dávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zprostředkování práce a/nebo zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle par. 12 a par. 21 zákona č.101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Pokud Vám neodpovíme do dvou týdnů, vybrali jsme na uvedenou pozici jiného uchazeče.