Volné místo

Dělník lakovny

Pro předního evropského výrobce nemocničních a pečovatelských lůžek hledáme pracovníky do výroby na pozici Dělník lakovny.

Slaný

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Fyzická zdatnost
  • Zkušenost s práškovou lakovnou výhodou - ne podmínkou
  • Pozice vhodná pouze pro muže
  • Ochotu pracovat na 3 směny (po-pá)
  • Ochotu dojíždět - autobusová doprava zdarma (ze 3 směrů: Slaný - Kladno - Budyně nad Ohří)

NABÍZÍME

  • Základní mzda 85,-Kč
  • 15% příplatek za noční směnu
  • 6,-Kč/hod příplatek za odpolední směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Firemní školka

NÁPLŇ PRÁCE

  • Obsluha poloautomatické práškové lakovny
  • Navěšování svařenců na pojezdník
  • Vizuální kontrola lakovanců

Kontaktní osoba

Lucie Drimlová

Volejte

607 034 111

Mailujte

lucie.drimlova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Přečtěte si

Odesláním svého životopisu dávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zprostředkování práce a/nebo zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle par. 12 a par. 21 zákona č.101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Pokud Vám neodpovíme do dvou týdnů, vybrali jsme na uvedenou pozici jiného uchazeče.