Volné místo

Pracovnice/ík oddělení Returns

Potřebujete sladit vyzvedávání dětí a práci? Chcete pracovat pouze na dvě směny od pondělí do pátku? Nabízíme snadnou práci ve stoje v oddělení vratek. Stačí chuť pracovat a být pečlivá. Směny si můžete vybrat dle sebe. Pracuje se 6:00-14:00 a 14:00-22:00

Plzeň

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Práce na PC
  • Praxe se skenerem
  • Dobrý zrak
  • Pečlivost
  • Ochota pracovat vestoje

NABÍZÍME

  • Práce na dvě směny, případně jednu směnu, či zkrácené směny (6hod/směna)
  • Práce pondělí-pátek
  • Dobrovolné přesčasy v sobotu
  • Možnost výběru práce pod agenturou nebo přímo pro společnost
  • Provoz je možné si před nástupem prohlédnout

NÁPLŇ PRÁCE

  • Skenování vratek do systému
  • Ruční třídění zakázek
  • Zaskladňování zakázek - práce s ručním skenerem

Kontaktní osoba

Andrea Vargová

Volejte

702 177 862

Mailujte

andrea.vargova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.