Volné místo

Údržbář montážních linek

Pro mezinárodní společnost působící v automotive hledáme do kmenového stavu uchazeče na pozici Technik údržby.

Plzeň - Nýřany

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • Minimální vyučen, ideálně SŠ
  • Praxe v průmyslovém odvětví
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • Vyhláška 50 (§5, případně §6), znalosti BOZP
  • MS Office (Excell, Word, Power Point, Outlook)
  • Angličtina – výhodou
  • Němčina/Francouzština - výhodou

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda od 25 000,-
  • Možnost kariérního a finančního růstu
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Zajímavou a dynamickou práci v mezinárodní společnosti

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zodpovědnost za elektrické práce na výrobních strojích a linkách, zajištění všech plánovaných(preventivních) a neplánovaných oprav výr. strojů a montážních linek
  • Preventivní údržba vybavení a zařízení.
  • Podílení se na výrobě výkonnostního systému a kvality výkonnosti systému závodu na podporu nepřetržitého zdokonalování: navrhování a realizování nepřetržité produktivity, efektivity a kvality zlepšení práce pro všechna zařízení
  • Analýza strojových a provozních problémů na přiděleném vybavení, nezbytné opravy a časová uprava běhu, zajišťující nejvyšší efektivnost a kvalitu
  • Testování vybavení po opravách a údržbách, změnách nebo prodloužení doby životnosti
  • Zhodnocení časového výrobního programu, plánování údržby

Kontaktní osoba

Ilona Hanzlíkova

Volejte

724 734 278

Mailujte

ilona.hanzlikova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.