Volné místo

Picker krmiva pro mazlíčky

Pro významného klienta v oblasti krmiva pro domácí mazlíčky hledáme Pickery pro sklad v Rudné u Prahy a do Přehýšova u Nýřan.

Rudná u Prahy nebo Přehýšov u Nýřan

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • praxi s paletovým vozíkem
  • praxi se scannerem
  • umět psát latinkou
  • domluvit se česky

NABÍZÍME

  • smlouvu na HPP (hlavní pracovní poměr)
  • základní mzdu 23.000 Kč
  • + bonus 12.000 Kč
  • obědy za 20Kč
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost čerpat 2 firemní produkty/měsíc (po zkušební době)
  • příspěvek na ubytování nebo dopravu až do výše 3.000 Kč
  • možnost ubytování a záloh

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práce obnáší obsluhu skladové techniky a nakládku/vykládku kamionů. Vzhledem k tomu, že se jedná o granule a konzervy pro zvířata, je zde šance těžkých břemen.
  • Pozice je vhodná pro muže, kteří se dokáží domluvit česky.
  • V reálu to vypadá tak, že scannerem načtete paletu, kterou pomocí elektrického paletového vozíku přesunete na příslušný kamion. Součástí práce může být balení zásilek a základní administrativa.
    Nutná je praxe se scannerem a paletovým vozíkem (ideálně elektrickým). Průkaz a praxe s VZV zde požadovány nejsou.
  • Jedná se o opravdu čistý a tichý provoz.
  • Sklad je rozdělen na několik oddělení, přičemž na některých se pracuje ve 2 směnném provozu (8hod pondělí až pátek) a v ostatních je nepřetržitý provoz (12hod krátký/dlouhý týden).

Kontaktní osoba

Adéla Lišková

Volejte

727 979 091

Mailujte

adela.liskova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.