Volné místo

Operátor/ka výroby

Pro společnost sídlící v Písku hledáme spolehlivé pracovníky a pracovnice na pozici operátor/ka výroby. Pozice je vhodná i pro ženy. Jedná se o nenáročnou práci - obsluha strojů a zařízení, manipulace s kovovými díly, samokontrola vyrobených dílů.

Písek

Hlavní poměr

POŽADUJEME

  • ZŠ/SOU vzdělání
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a dobrou pracovní morálku
  • zdravotní způsobilost
  • ochotu pracovat na směny

NABÍZÍME

  • nástupní mzda 15.000,- Kč + 5.000,- Kč bonusy
  • po 3 měsících a po roce pravidelné navýšování mzdy
  • rizikový příplatek 8,- Kč za každou odpracovanou hodinu
  • příplatky za odpolední + 8,- Kč, za noční + 11,- Kč, za víkendové směny a práci přesčas
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání, smlouvu na HPP
  • stravenky 50,- Kč/den
  • možnost záloh po odpracovaných 50 hodinách
  • příspěvek a bydlení ve výši až 3.000 Kč/měsíc

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha lisů, manuální práce

Kontaktní osoba

Markéta Soukupová

Volejte

606 774 081

Mailujte

marketa.soukupova@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.